Wynik badań diagnostycznych a depresja

Dzień dobry, Otrzymałam dzisiaj wyniki krwi, które mnie zaniepokoiły. Mam podwyższone NEUT% (76,5 a jest norma do 70) i za niskie LYMPH% (16,8 a jest norma od 20). Mam także podwyższone [C59]OB po 1h ( mam 27mm a powinno być <20). Wszystko inne mam w normie. Dodam, że cierpię na depresję i mam problemy z układem pokarmowym. Jestem studentką. Co mogą oznaczać takie wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą wskazywać infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.