Wynik badania kręgosłupa u zniesienie lordozy szyjnej

Witam Zniesienie lordozy szyjnej.Zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenia wysokości krążka międzykręgowego C5C6.Tylna wypuklina krążka międzykręgowego C5C6 z modelacją worka oponowego i częściowym zwężeniem otworów międzykręgowych.Tylna szerokopodstawna wypuklina krążka międzykręgowego C6C7 z niewielką modelacją worka oponowego.Osteofitoza krawędziowa na przednich i tylnych powierzchniach trzonów kręgowych w dolnej cześci kręgosłupa C.Migdałki mózdżku powyżej poziomu otworu wielk

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest połączenie objawów wynikających w badaniu lekarskim bezpośrednim, objawów pacjenta oraz wyniku powyższego badania, proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.