Wynik badania mózgu 41-latka

Zmiany w okolicy czoł-centr-ciem w linii śr mózgu w postaci okres grup fal wolnych theta 5-6 Hz o amp 60-70uV ze zmianami napadowymi w ok skroniowej lewej w postaci napadowych salw ostrych theta o amp 110-120uV. Czynność podst niezbyt liczne i niezbyt regularnej czynności alfa 9,5-10-11 o amp 30-40uV przetykanej licznymi seriami niskonapięciowej czynności szybkiej 18-20Hz nad przednim i środ. obszarem mózgu. Reakcja blok nieobecna. Fotostym. i hyperwent. nasilają pow zmiany. Proszę o rozpoznanie

To nieporozumienie, badanie EEG to jedno z wielu badań dodatkowych, które wykonujemy u chorego, stawianie rozpoznania na podstawie subiektywnego opisu z tegoż badań jest bezsensowwne, decyduje dokładna ocena stanu klinicznego chorego ( wywioad, badanie przedmiotowe, inne wyniki badań etc)