Wynik badania MR mózgu u 31-latki

Mój wynik MR: W obu środkach półowalnych oraz strukturach korowo podkorowych obu półkul mózgu widoczne są niewielkie,rożnej wielkości obszary T2 hiperintensywne do 5 mm bez ognisk restrykcji dyfuzji i ognisk patologicznego wzmocnienia, z prawidłową morfologią ciała modzelowatego,odpowiadające niespecyficznym ogniskom uszkodzenia istoty białej-do weryfikacji prospektywnej. Czy wynik sugeruje jakąś chorobę?

Wynik badania MRi mówi o radiologicznym rodzaju zmian w mózgu. Wynik należy zinterpretowac w oparciu o zgłaszane objawy, wynik badnia pacjenta oraz inne dane jak np inne choroby. Inaczej się nie da.
Zmiany wymagają dalszej diagnostyki w zależności od wyżej wymienionych danych.