Wynik badania pulsometrem 52-letniej kobiety do analizy

Witam, jestem 52-letnią kobietą, moje wyniki z badania pulsometrem to: Puls 65, wysycenie tlenem 99,19; wskaźnik objętości komora/aorta 10,5; zastawka aorty 6,2; indeks pulsacji 1,69; indeks k1/k2 0,94; dynamika arterii 12. Bardzo proszę o interpretację, gdyż troszkę mnie te wyniki zaniepokoiły. Z góry dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Wyniki powinien interpretować lekarz wykonujący badanie, który odniesie je do badania klinicznego.