Wynik badania TG i TPO w diagnostyce schorzeń tarczycy

Witam Zrobiłam wyniki tarczycy nie wiem czy są dobre TG 408 TPO >1120 Dziękuje za odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy, mogącej objawiać się niedoczynnością tarczycy tzn. przyrostem masy ciała, sennością , ogólnym spowolnieniem, łatwym marznięciem, zaparciami,
Proszę udać się do endokrynologa w celu zastosowania leczenia.
Pozdrawiam.