Wynik badania USG a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam 28 lat przez 9 lat stosowałam tabletki anty. po odstawieniu miałam po 3 dniach okres a następny 10.08 od tamtej pory już brak. Zostało zrobione usg dopochwowe które wykazało 5ml wodnego płynu w zatoce Duglasta oraz niewielkie zacienienie w macicy reszta ok. boli mnie podbrzusze i mam wodniste wycieki bez zapachu. temp.ok37 od 2 tyg. Czy to może być wczesna ciąża? bardzo bym chciała, chociaż na teście 1 krecha. stosunki były od 1.10 do 19.10. Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.