Wynik bhCG a piąty tydzień ciąży

dzisiaj zrobiłam badanie beta HCG wynik 16,66mIU/ml, ostatnia miesiączkę miałam 10 września (ostatni raz współżyłam z mężem 23 września),wg moich obliczeń to 5 tydzień ciązy, a wynik beta HCg jest bardzo niski czy powinnam szybko udać się do lekarza aby wykluczyć komplikacje? termin wizyty mam na 15 września, ale boję się ze jest coś nie tak. Czuję się dość dziwnie, nie tak jak przy pierszej ciązy, przy której nie miałąm problemów w I trymestru. Prosze o szybka odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

witam! Podany wynik może oznaczać bardzo wczesną ciążę. Bez wątpienia nie jest to jednak 5 tydzień. Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa.