Wynik EEG 58-letniej osoby do analizy

Bardzo proszę o interpretację moich wyników EEG.Zapis wykonano w stanie czuwania.Czynność podstawowa utworzona jest w niskonapięciowej czynności szybkiej oraz fal alfa 11-12 Hz w odprowadzeniach c-p o amplitudzie do 40 mikrowoltów.Rz zaznaczona.HW i FS nie aktywuje EEG.Nadmienię ze miałam raz atak padaczkowy,choruje na raka piersi i inne choroby włącznie z z migotaniem przedsionków-czy jeszcze doszła mi padaczka? Czy było to polekowe po leku Sirdalud-dziękuje i pozdrawiam.

Zapis EEG należałoby zobaczyć, opis to subiektywna ocena "opisywacza" ale jak widzę nie ma zmian napadowych. Jeden napad epi nie upoważnia do rozpoznawania padaczki !