Wynik MR głowy mężczyzny do analizy
Witam, właśnie odebrałam wynik rezonansu głowy mojego męża, ale niestety nie potrafię odczytać wyniku. Proszę o pomoc. Przy rogach potylicznych komór bocznych symetryczne obszar nieco podwyższonego sygnału MR w obrazach T2 zależnych, bez cech wzmożenia po CM, niespecyficzne. W zakresie jąder podkorowych poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe Virchowa-Robina.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
wynik należy interpretowac wraz z całością obrazu pacjenta tj. objawami i wynikami innych badań, nie podała Pani czemu wykonano badanie, jakie są objawy, bez takich podstawowych informacji nie można przeprowadzić analizy, prosze udać sie do lekarza zlecającego badanie