Wynik MR kręgosłupa szyjnego 34-latki do analizy

Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji wyniku: rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego oraz radę W obrębie rdzenia kręgowego szyjnego oraz kręgów C1, C2, otworu wielkiego - widoczna przestrzeń płynowa: 16x13 mm i dł 33 mm. W tym odcinku prawidłowy sygnał rdzenia kręgowego jedynie w części przedniej (grubość do 3mm), w tym poziomie tylna rezerwa płynowa worka oponowego zniesiona, przednia spłycona. Widoczna jest pojedyncza przegroda odpowiadająca jamie syringohydromielicznej.

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI należy skonfrontować z objawami klinicznymi. Wskazana konsultacja z neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.