Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
Wynik rezonansu magnetycznego. Dzień dobry, Piszę w imieniu mamy, która kilka dni temu miała wykonany rezonans magnetyczny kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Czekamy na wizytę u specjalisty, jednak zanim to nastąpi bardzo prosiłybyśmy o pomoc w odczytaniu wyników. Czego się spodziewać ? http://www.tinypic.pl/zof9w6vwj69b Z góry bardzo dziękujemy.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik MRI wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe. W zależności od objawów konieczne będzie zastosowanie właściwego leczenia, tj.rehabilitacji lub zabiegu neurochirurgicznego. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty.