Wynik RTG bolącego barku

bylem na rtg gdyz bardzo mnie bolał bark prawy i rozpoznanie obszar o zwiekszonym wysysceniu sr5mm w rzucie glowy kosci ramienne-"wysepka kostna?" zwapnienie w czesciach miekkich-ew weryfikacja w usg ,drobne sr 2mm słabo wysycone zwapnienienie boczne do wyrostka barkowego zmiana pourazowa jak to sie leczy i czy to jest grozne i czy moze byc dziedziczne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy groźne - raczej nie, ale może być to dokuczliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy.