Wyniki badań hormonalnych przy PCOS a planowanie ciąży

Witam mam stwierdzone PCos robilam wyniki w 20dniu cyklu estradiol 87,13pg/ml progesteron 0,92 ng/ml prolaktyna 10,11 ng/ml co powinnam zarzyc zeby poprawic wyniki swoich badan aby moc zajsc w ciaze dodam ze przeszlam na diete niskoweglowodanowa. Mysle ze spokojne oczekiwanie na cud jest juz strata czasu prosze o pomoc tak bardzo pragne dziecka....

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Konieczne jest złożone leczenie hormonalne prowadzone najlepiej przez ginekologa-endokrynologa. Proszę skonsultować się z lekarzem.