Wyniki badań po 2. poronieniach

WITAM! Jestem po 2 poronieniach i nadalstaramy sie o dziecko. Lekarz zlecil mi badania i mam juz wyniki: TSH- 3,500 Estriadol( ICD-9 K99)- 21,46 Prolaktyna(ICD-9:N59) 30,68 P/c.przeciw kardiolipienie IgG 2,72 P/c.przeciw kardiolipienie IgM 8,43 Prosze powiedzcie mi czy wyniki sa ok. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom prolaktyny jest nieznacznie podwyższony. Niestety nie podała Pani w jakiej fazie cyklu zostało wykonane badanie poziomu estradiolu. Pozostałe wyniki badań są w normie.