Wyniki badań w ciąży cd. pytania zadanego 26 maja, 18:21

Witam ponownie. Jeśli chodzi o prawidłowość oddawania moczu, myślę, że było okej. Dotyczy odpowiedzi http://portal.abczdrowie.pl/pytania/wyniki-badan-w-ciazy-1. Zrobiłam dokładnie tak, jak Pani napisała, a pojemnik był zakupiony w aptece i rozpakowany dokładnie przed mikcją. O czym świadczą te nieprawidłowości w wynikach badania moczu? Pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Te nieprawidłowości to obecność leukocytów, nabłonków oraz bakterii - mogłoby to wskazywać na infekcję, gdyby te liczby były troszkę większe, bądź gdyby Pani miała jakieś dolegliwości przy oddawaniu moczu. Jeśli tak nie jest, to raczej świadczy to - jak już pisałam poprzednio - o nie do końca poprawnym przygotowaniu się do badania.