Wyniki badania BACC tarczycy

Witam. Oto wyniki badania BACC tarczycy(zdiagnozowana niedoczynność,Hashimoto): 1.guzek płata prawego:Koloid, grupy i płaty tyreocytów.Niektóre jądra tyreocytów zawierają pseudoinkluzje,brak innych cech nowotworu brodawkowatego.Obraz odpowiada zmianie łagodnej,ale zaleca się obserwację. 2.płat lewy -Koloid, nieliczne grupy tyreocytów.Obraz zmiany łagodnej. 3.płat prawy:Koloid, rozproszone tyreocyty.Komórek nowotworowych nie stwierdzono. Czym są pseudoinkluzje i jak mam zinterpretować te wyniki?

Opis zawierałby zbyt dużo danych ,które nic by Pani nie wyjaśniły!! Proponuje zadowolić się faktem , że w każdym z trzech punktów ostatnie zdanie mówi , iż nie stwierdzono nowotworu!!! ... I spokojnie udać się do lekarza , który zalecił lub wykonał badanie , zż