Wyniki badania kału 34-latka

Barwa Brązowa Konsystencja gliniasta Woń swoisty Odczyn Obojętny Krew w kale ujemny Krople Tłuszczu nieliczne Ziarna skrobi [wpw] nieliczne Komórki Roślinne pojedyncze Kał Pasożyty nie znaleziono Włłókna mięsne [wpw] pojedyncze Moge prosić o interpretacje wyników

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Wyniki badania kału są w normie. Interpretacji wyników badań powinien jednak dokonać lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam.