Wyniki badania krwi i częste bóle brzucha

Piszę z prośbą o interpretację wyników badań. Zaniepokoiło mnie kilka rzeczy: WBC 3,51 G/l 3,50 - 10,00 SHBG 124,3 nmol/l 19,8 - 122 DEAHS 98,89 ug/dl 98,8 - 340 ALT 40 U/l <31 Czy takie wyniki mogą mieć związek z bardzo częstymi i ostrymi bólami brzucha i dolnej części pleców, które to bóle ustępują w pozycji leżącej, nasilają w stojącej i siedzącej. Ból są naprawdę silne i czasem jest to nadbrzusze, czasem podbrzusze, ból bardzo promieniujący. Dziękuję.

Witam! Podane wyniki badań nie są swoiste, co oznacza że mogą pojawić się w więcej niż jednej jednostce chorobowej. Obniżony poziom białych krwinek (WBC) wymaga wykonania ręcznego rozmazu układu białokrwinkowego na poszczególne frakcje. W diagnostyce bólów brzucha pomóc mogą natomiast badania obrazowe np. usg jamy brzusznej i układu moczowo-płciowego.