Wyniki badania krwi i poziom OB

Witam. Odebralam badania krwi.przedstawiamy te które nie sa w normie. Czy powinny budzić mój niepokój?hemoglobina 11,5g/DL hematokryt35,5% mch26,6 pg, rdw-sd46,90 fl, rdw-CV 16,1%, neutrofile 2,3tys/ul,monocyty 15,4% ob 14. Bardzo Proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być oceniany całościowo w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.