Wyniki badania na różyczkę w 5 tygodniu ciąży

Witam i proszę o pomoc jestem w 5 tyg ciąży i prawdopodobnie mam różyczkę. Mój wynik to IgG ilościowo>350, IgM ilościowo 48,8 czekam na wynik awidności. Czy moja ciąża jest pod znakiem zapytania? Dziękuje - załamana pacjentka.

Magdalena Mroczek

Badanie awidności przeciwciał IgG odzwierciedla siłę i stopień ich wiązania z antygenem i pozwala na wykluczenie lub potwierdzenie pierwotnej infekcji w czasie ostatnich 4 miesięcy. NA podstawie wyników tego badania lekarz bedzie mógł udzielić bardziej dokładnych informacji.

Milena Lubowicz

Oczywiście jest to to stan niepokojący, ale proszę poczekać na wynik awidności przeciwciał i postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa.
Pozdrawiam