Wyniki badania USG wątroby

USG wątroby-niepowiększona o gładkich obrysach i jednorodnej echogeniczności.Miąższ normoechogeniczny.U zbiegu duzych naczyn w miąższu torbiel 11mm.Pęcherzyk bez zlogów.Widoczny niewielki zastój w drogach żółciowych plata lewego(objaw dwururki), oraz nieco poszerzony PŻW do7-8mm. Czy to coś poważnego? Nerki, pęcherz, trzustka,węzły są OK.

Lek. Tomasz Budlewski

czy pęcherzyk żółciowy był usunięty? jakie objawy? bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedziec. proponuję udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.