Wyniki cytologii i leczenie przeciwzapalne

Witam serdecznie-dzisiaj tj.20.01.2015 otrzymałam wynik cytologii o takiej tresci;(odczynowa i naprawcza);zmiany odczynowe zwiazane z atrofią z zapaleniem.Mam powtorzyc cytologie po leczeniu przeciwzapalnym.Martwie sie bo miałam dwa razy robioną abrazję bo mialam prosty przerost endometrium,a w drugim wyniku wyszlo mi,ze został usuniety polip i ,ze jestem pomenopauzie.Prosze mi wyjasnic,czy mam powody do niepokoju,bo wiem,ze endometrium lubi sie nawracac jak i polipy-serdecznie pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednia kontrola ginekologiczna. Proszę udać się do ginekologa.