Wyniki cytologii mam dobre. Co może być przyczyną moich dolegliwości?

Witam,
od kilku dni odczuwam lekki ból podbrzusza, jak również zauważyłam bladoróżowe krople przy oddawaniu moczu. Mam 47 lat i miesiączkuję bardzo regularnie. Od ostatniej miesiączki minęło 14 dni. Nie biorę żadnych leków i nie jadłam buraków, jak sugerują inni.
Co może być przyczyną moich dolegliwości?
Zaznaczam, że cytologia jest dobra. Wykonana w kwietniu tego roku.

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podbrzusza oraz mocz o zabarwieniu bladoróżowym mogą świadczyć, np. o infekcji dróg moczowych.
Ważne jest również, czy odczuwa Pani pieczenie podczas oddawania moczu, dolegliwości bólowe w okolicy przynerkowej, czy występuje częstomocz, gorączka.

Aby wyjaśnić przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który dokładnie przeprowadzi wywiad lekarski oraz Panią zbada i ewentualnie zleci badania dodatkowe.

Pozdrawiam