Wyniki morfologii krwi 22-latki

Dzisiaj odebrałam wyniki morfologii i kilka elementów nie jest zgodnych z normą: erytrocyty 3,79 ( norma 4 - 5,20) , hematokryt 36,8 ( norma 38 - 45), MCH 34,3 ( norma 27- 31) , monocyty 10, 7 ( norma 1 - 10), bazocyty 0,02 ( norma 0,05 - 1,95) . Pozostałe elementy mieszczą się w normie. Chciałabym w związku z tym zapytać co one oznaczają ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie znając danych klinicznych interpretacja jest niemożliwa. Proszę wynik badania skonsultować z lekarzem który zlecił jego wykonanie.