Wyniki morfologii poniżej normy u 3-latka

Moj synek ma prawie 3 lata.Jest lekko nadpobudliwy i mocno aktywny.Chodzi do zlobka wiec zdarzalo mu sie lapac wirusy.Mimo ze wyzdrowial jego morfologia nie jest najlepsza.Ciagle cos jest ponizej normy.Lekar mowi ze to normalne przy takiej aktywnosci i w okresie wzrostu.Czesto pojawiaja sie eozynocyty liczba 4 oraz plt podwyzszone.Poza tym jest okazem zdrowia,biega,skacze,nie okazuje zmeczenia.Mocno dbam o jego prawidlowa diete.Co sie wiec dzieje?

Piotr Pilarski

Jeśli lekarz nie widzi niczego niepokojącego sugeruję zachować spokój i udać się na wizytę kontrolną za pół roku.

Pozdrawiam.