Wyniki scyntygrafii kości 65-latka do analizy

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu opisu wyniku scyntygrafii kości."Zwiększone gromadzenie MDT widoczne w tylnych odcinkach górnych żeber,prawych kręgów CT,w końcu barkowym obojczyka prawego, nie można wykluczyć podobnych zmian w obrębie prawej łopatki.Zmiany nakładają się na siebie.Pozostały układ kostny bez zmian ogniskowych.Zwiększony metabolizm kostny w opisanych powyżej kościach,najprawdopodobniej odpowiada zmianom o charakterze Meta. Wizyta u onkologa dopiero po Nowym Roku,proszę o pomoc.

Dzień dobry,

wynik badania opisuje zmiany przerzutowe do układu kostnego. Wskazana jest pilna konsultacja onkologiczna.
Polecam Panu książkę pt "Ukryte Terapie" Jerzego Zięby.