Wyniki scyntygrafii kości 65-latka do analizy
Proszę o pomoc w wyjaśnieniu opisu wyniku scyntygrafii kości."Zwiększone gromadzenie MDT widoczne w tylnych odcinkach górnych żeber,prawych kręgów CT,w końcu barkowym obojczyka prawego, nie można wykluczyć podobnych zmian w obrębie prawej łopatki.Zmiany nakładają się na siebie.Pozostały układ kostny bez zmian ogniskowych.Zwiększony metabolizm kostny w opisanych powyżej kościach,najprawdopodobniej odpowiada zmianom o charakterze Meta. Wizyta u onkologa dopiero po Nowym Roku,proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Dzień dobry,
wynik badania opisuje zmiany przerzutowe do układu kostnego. Wskazana jest pilna konsultacja onkologiczna.
Polecam Panu książkę pt "Ukryte Terapie" Jerzego Zięby.