Wyniki USG w 22 tygodniu ciąży
Witam. Jestem w 22 tygodniu ciąży. Wczoraj miałam robione USG, lekarz stwierdził, że jest trochę mało wód płodowych, ale narazie w normie. Dodam, że podczas trwania ciąży przytyłam dopiero 1,5kg. Bardzo się martwię, że coś jest nie tak z moim dzieckiem. Dołączam wyniki badania : BPD-5,26cm FL-3,65cm AC-15,19CM Masa płodu- 408g FHR-152,03 bpm Płyn owodniowy- w normie,dalsza ocena Łożysko- ściana tylna 0st Czy powinnam unikać stosunków płciowych w tym wypadku? Pozdrawiam

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witaminy w ciąży
Podała Pani tylko dane biometryczne - te są włąsciwe dla tego okresu ciąży. W tym czasie standardem jest wykonanie badania anatomii plodu - ocenia się szczegółowo jego budowę - tego Pani nie napisała. W Pani opisie nie ma nic niepokojącego oprócz braku podstawoych rzeczy - opisu budowy płodu. CO MA DO OPISU BADANIA unikanie współżycia? ..........