Wypadanie włosów i poprzecznie pękające paznokcie

Od połowy sierpnia br nadmiernie wypadają mi włosy i pękają poprzecznie paznokcie. Dermatolog zalecił (nie określił jak długo) stosować naprzemiennie :alpicort e, dermovate, loxon 5 dermovate itd, lakier do paznokci piromal. Używam to wszystko już ponad miesiąc. Na razie nie widzę większej poprawy. Proszę o poradę jak długo mam to jeszcze stosować i kiedy mogę spodziewać się jakiejś poprawy?. Nadmieniam, że zrobiłam zalecone TSH,FT4,FT3,podwyższona jest tylko ferrytyna 235,1ng/ml. Ewa z Łodzi

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli nie ma poprawy po zastosowanym leczeniu to proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa ponownie.