Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 4 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyrobienie sobie złej opinii w towarzystwie

Witam. Od paru miesięcy źle sie czuję co z pewnością jest spowodowane pracą gdyz pracuje 24h i czasami tylko 24h mam wolnego. w pracy nie mam żadnego wsparcia. Chłopak nie wspiera mnie , gdy zle sie czuje nie chce o tym rozmawiac .zawsze jest tak samo. Najważniejsza jest jego matka, ojciec a ja na samym końcu. Będąc razem na imprezie po wypiciu alkoholu byłam bardzo o niego zazdrosna przez co poznani przeze mnie jego przyjaciele wyrobili sobie o mnie zła opinie. Czy problem tkwi we mnie?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Problem depresji w medycynie paliatywnej

Na pewno stres i brak odpoczynku ma znaczący wpływ na Pani samopoczucie i postrzeganie świata. Warto przemyśleć, czy da Pani rade tak żyć i czy takie życie Panią satysfakcjonuje? Być może potrzebuje Pani zmian? Zachęcam do autorefleksji albo spotkania ze specjalista, który pomoże się odnaleźć i na nowo odbudować swoje poczucie wartości, sensu i radości życia.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Pani pytanie jest zbyt rozległe. Trzeba poznać dokładnie całą sytuację, problem aby móc określić i odpowiedzieć konkretnie na to pytanie :) Podejrzewam, że Pani osoba nie zgrywa się z otoczeniem a czy to Pani wina to zależy od punktu zadanego pytania :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! http://blog.psychopedagog.eu http://facebook.com/gabinetdawidkk/ Terapie i konsultacje on-line. http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy