Wysepki kostne w kości ogonowej
Witam, w badaniu tomografem wykazało, że mam wysepki kostne na kości ogonowej, czy to jest groźne dla mojego zdrowia prócz dyskomfortu jaki odczuwam ew. przy siadaniu?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Takie zmiany nie powinny być groźne, jeśli nie uciskają nerwów obwodowych i nie powodują uciążliwych objawów.