Wyskakiwanie aft przynajmniej raz w miesiącu

Mojemu synowi wyskakuja afty przynajmniej raz w mcu. Jakie badania powinien zlecic lekarz rodzinny i do jakiego innego specjalisty ewentualnie kierowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać sie do dermatologa lub jesli jest Pani z Łodzi to sugeruje wizytę w instytucie stomatologii na pomorskiej tam zajmują sie choroba jamy ustnej.

 Lek. Tomasz Budlewski

lekarzowi rodzinnemu lub pediatrze warto zasugerować badania w kierunku alergii oraz diagnostykę celiaki - natomiast leczenie zmian w obrebie jamy ustnej koniecznie proszę skonsultować z lekarzem periodontologiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk