Wystąpienie miesiączki a możliwość ciąży

Witam.Mam monitorowany cykl,15 dnia cyklu byłam na usg i pęcherzyk miał 17/13 mm,(śr.08-04) we wto. i czw. współżyłam z mężem w piąt. zrobiłam test ow. który pokazał mi 2 czerwone kreski.W pon(13-04)powtórzyłam usg i wyszło ze jest po ow. pęcherzyk pękł.Nie wiem czy do zapłodnienia doszło a ja 24-04(pią) dostałam okres,test mi w dniu miesiączki nic nie pokazał czy to za wcześnie by test coś pokazał czy jak miesiączka wystąpiła to w ciąży nie jestem? kiedy mogę wykonać test lub badanie krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wystąpiła normalna miesiączka to prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Dla pewności może Pani wykonać badanie beta hcg z krwi.