Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wystąpienie okresu podczas stosowania Femoston

Witam, proszę o udzielenie informacji, ponieważ mój ekarz prowadzący wziął urlop i nie mam z nim kontaktu, a mam mały problem. we wrześniu otrzymałam tabletki duphaston i femoston1/10, po tym miesiącu aż do dziś doktor zmienił mi femoston na 2/10 (duphastonu już nie biorę). Femoston biorę 46 dni (lekarz zlecił nie robienie przerwy pomiędzy opakowaniami) i dziś tj 47 dzień dostałam okres. Nie wskazano mi wytycznych o miałabym zrobić w takiej sytuacji. Proszę o pomoc
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Nie ma powodu do obaw i jest to jak najbardziej możliwe po zakończeniu kuracji.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy