Wysypka na brzuchu i ramionach

Witam od dawna mam problemy z wysypka na brzuchu niekiedy ramiona wysypka jest niekiedy po lewej stronie a niekiedy po prawej .. jest to czerwona kaszka pod skorą nie wystaje nic ani nie swędzi...tylko piecze tak jak by pod skórą,skora jest wtedy bardzo wrażliwa drażni mnie koszulka .. wysypka znika po 15 - 30 minutach następnego dnia potrafi się pojawić w innym miejscu,pieka tez zewnętrzna strona dłoni ..Proszę o nakierowanie mnie co to może być ..u dermatologa byłem ale akurat wysypki nie bylo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego wtedy gdy wysypka wystąpi i wykonać zdj zmian