Krostki na wewnętrznej stronie ramion

witam moja córka ma skończone 26miesiecy mając 16miesięcy zaobserwowaliśmy u niej drobne chrostki na zewnętrznej stronie ramion ,ud i na policzkach.jeden pediatra mówi że taka jej uroda , drugi że jest przebiałkowana (pije w południe do spania,wieczorem do snu i w nocy 100ml mleka nan pro)dermatolog mówi że ma zrogowaciałą skórę.używamy kremów do skóry wrażliwej,zrogowaciałej.ograniczyliśmy produkty mleczne poza mlekiem .wszystko bez zmian.czy może ją uczulać chleb,lub kasza jęczmienna,

Z opisu można przypuszczać, że to rogowacenie przymieszkowe, cecha genetyczna, tak więc rację ma dermatolog i ten lekarz, który mówi, że taka uroda.
Tylko z tym przebiałkowaniem lipa, chyba że chodziło o tzw. skazę białkową, czyli atopię, to by się zgadzało, bo w atopii występuje ten typ rogowacenia.