Wytrysk zewnętrzny a ciąża

witam. jeszcze nigdy nie miałam okresu (mam 18 lat) ostatnio mój chłopak chciał "to" zrobić, wytrysk nie nastąpił w pochwie, tylko obok. czy jest możliwa ciąża? czy wgl można zajść w ciążę, gdy nigdy nie miało się okresu? proszę o pilną odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Nawet jeśli nie miała Pani dotychczas miesiączki! Przede wszystkim koniecznie proszę jednak skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci niezbędne badania dodatkowe. Koniecznie należy bowiem zdiagnozować brak miesiączki!