Wzmożony apetyt u 6,5-latki, która waży 43 kilogramy

Witam. mam problem moja corka ma 6.5 roku i wazy 43 kilo i nie wiem jak mam zaczac diete i cwiczenia z nia w domu .Nie pomaga ogranicznie jedzenia wicznie jest glodna zaznaczam nie je slodyczy pije wode ale lubi jesc. nie podaje jej nic tlustego smazonego staram sie gotowane.

Witam,
może Pani zacząć od zapisania córki na basen, ćwiczenia taneczne dla dzieci.
W diecie proponuję dużo sałatek ze świeżych warzyw, do picia wodę, pieczywo razowe;
dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie dziennego jadłospisu ustalanego wraz z dzieckiem - wspólnie ułożony plan posiłków na dany dzień i po kolei jego realizacja.
Dziecko będzie wiedziało ze danego dnia będzie 5 posiłków i może unormuje swój apetyt.