Z czego może wynikać arytmia podczas przyjmowania leku na nadciśnienie?

Witam mam pytanie zaczelam zazywac bisocard pol tabletki dziennie bo mialam wysoki puls i teraz jest juz ok . Alr nieraz gdy mieze sobie np . Cisnienie to na cisnieniomiezu wyskakoje arytmia dlaczego . Lekarz do ktorego chodze mowi ze wszystkie objawy mam na tle nerwowym ekg morfologia robiona pare razy i jest perfekt dlaczego pokazoje sie nieraz ta arytmia

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można tego jednoznacznie określić ponieważ różne zaburzenia rytmu mogą mieć różne podłoże. Konieczna jest ocena EKG. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.