Zabieg usuwania torbieli z ręki a badanie patomorfologiczne

Witam. Ponad miesiac temu wykonywany mialem zabieg usuniecia torbieli z reki. Tydzień temu przyszedł do mnie list z zawiadomieniem o odbiorze wynikow badania hist pat. Czy jest to normalne i rutynowe, ze szpital wysyla owe zawiadomienia czy powinienem sie niepokoic?

Obowiązkiem pacjenta jest odebranie wyniku histopatologicznego. Szpital jest rozliczany z poziomu procedur jakościowych z tego, czy Pan ten wynik odebrał, czy nie. W Pana przypadku, jeżeli zapomniał Pan o tej powinności, szpital sprawdza, dlaczego Pan tego nie zrobił. To z pewnością świadczy dobrze o jednostce, w której Pan się leczył. Niekoniecznie mówi o wyniku samym w sobie. Proszę go odebrać dla własnego spokoju.