Zabrakło mi leków - jest weekend, męczą mnie nocne ataki duszności. Co robić?

Parę dni temu zabrakło mi leków - niestety nie miałem czasu iść do lekarza po receptę, teraz mamy weekend, a mnie drugą noc z rzędu męczą ataki duszności - czy da się złagodzić objawy chociaż do poniedziałku do 12.00? Nie mam zamiaru lądować w szpitalu, bo w kolejce przez stres może być tylko gorzej, a prywatne kliniki niestety u mnie w niedziele są zamknięte. Są jakieś domowe sposoby na złagodzenie objawów duszności?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Na ataki duszności spowodowane astmą nie ma domowych sposobów.
Powinien się Pan jak najszybciej wybrać na najbliższą izbę przyjęć, w celu przeisania brakujących leków.