Zaburzenia erekcji i zanik porannych wzwodów

Witam.Mam 22 lata,od 1,5 miesiąca mam problemy z erekcją.Osłabione libido,brak porannych wzwodów.Żyję w szczęśliwym związku,nie mam powodów do stresów, odżywiam się zdrowo,ćwiczę regularnie od kilku lat.Tryb życia ustabilizowany.Byłem u seksuologa zalecił mi badania hormonów,oto one: Albumina 4,8 g/dl (3,5-5,0),Testosteron 484,55 ng/dl(142,39-923,14),Testosteron Woly 12,66 pg/ml(4,50-42,00), SHBG 13,60 nmol/l(13,50-71,40), inne wyniki krwi w normie.Co mam robić do jakiego lekarza się udać ????

Zaburzeniami wzwodu zajmuje się lekarz, specjalista seksuologii.
Pozdrawiam.

Witaj

Jeśli lekarz seksuolog zalecił ci takie badania to proszę wróć do niego po dalsze wskazówki, ewentualnie poproś o poradę psychologa -seksuologa w swojej okolicy. Jednak częste zmiany specjalistów to jest niezbyt dobry patent na poradzenie sobie z problemem, Nie podałeś wszystkich wyników, a to jest dla specjalisty istotne. Pozdrawiam