Zaburzenia miesiączkowania i przedłużające się krwawienie po porodzie

Witam jestem 5 miesięcy po porodzie nie karmię piersią miesiączkę dostałam 6tygodni po porodzie była normalna potem 2 miesiące przerwy i teraz od 40stu dni cały czas z dwoma przerwami po 3 dni czy czy to jest normalne po porodzie dodam ze w przeszłości miałam torbiele jajnika a cytologię miałam robioną 10miesięcy temu wszystko było ok

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, po porodzie cykle mogą być bardzo nieregularne, a miesiączki obfite. Jeśli krwawienie w najbliższych dniach nie ustąpi, proszę skonsultować się ginekologiem. Pozdrawiam.