Zaburzenia miesiączkowania i przytycie w ciągu miesiąca

Witam. W czerwcu miała intensywną miesiączke w lipcu już mniej a w sierpniu trzy dni przed kolejną miesiączka dostałam opławy brozowe.I strasznie przytylam z 75kg na 90kg w ciagu miesiąca. Ciąża nie wchodzi w rachubę bo testy są negatywne. Stosowalam antykocepcji z powodu pco. I przerwalam stosowania z powodu podejrzenia zakrzepicy. Krwawienia były całkiem inne niż okres.

Piotr Pilarski

Są to objawy PCOS. Sugeruję wizytę u ginekologa. Możliwe, że konieczny będzie powrót do antykoncepcji.

Pozdrawiam.