Zaburzenia nastroju a narkotyki u córki

moja córka ma 13 lat od jakiegoś czasu bardzo dziwnie się zachowuje raz się śmieje a za chwile jest bardzo nerwowa i krzyczy boje się że może brać jakieś dopalacze lub narkotyki jak ją moge sprawdzić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę dziecięcego /lub psychologa dziecięcego/ i udać się na wizytę z córką. Takie zachowanie niekoniecznie musi świadczyć o zażywaniu substancji psychoaktywnych, a być objawem czegoś innego.

Na rynku dostępne są testy na obecność narkotyków w moczu. Można je dostać w aptekach w dość przystępnych cenach. Są jednak nieskuteczne wobec dopalaczy. Na Pani miejscu dokonałbym konsultacji z psychologiem lub pedagogiem szkolnym. Do Pani dyspozycji w tym względzie jest także lokalna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Moim zdaniem nic nie zastąpi jednak szczerej rozmowy z dzieckiem. Sugeruję od tego zacząć i zapytać o powody dziwnego zachowania.

http://www.gabinetzmian.pl