Zaburzenia odżywiania a zbilansowana dieta

Witam.Choruję na depresję od 10 lat,od tego czasu albo dłużej mam problemy z racjonalnym odżywianiem,przez to jestem wiecznie zmęczona,senna,mam osłabioną odporność.Od paru lat zmagam się równolegle z nerwicą,a ostatnio pojawiła astma oskrzelowa,nawrót niedoczynności tarczycy(biopsja wykryła guzki niezłośliwe) oraz problemy sercowe i lekka nadwaga.Mam problem z niejedzeniem w ciągu dnia,a "nadrabianiem" jedzeniem słodyczy w nocy.Czy może mi pomóc jakaś zbilansowana dieta?Proszę o pomoc.Magda.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, należy stosowac zbilansowaną dietę, regularne posiłki (5) w ciągu dnia, mało a często, najelpiej udac sie do dietetyka