Zaburzenia psychiczne po odstawieniu narkotyków

dzień dobry mój 24 letni syn przez branie narkotykow postradal zmysły mysle ze odstawil amfetaminę i trawke w nocy budzi się i widzi demony potrafi uciec w majtkach z domu nie chce do nas wracac bo boi się szatana jak mogę mu pomoc nie chce się poddac leczeniu ponieważ twierdzi ze nim mu nie jest tylko ja jestem chora proszę mi doradzić w jaki sposób mogę mu pomoc beata

Witam. Przy takiej "akcji" tzn podczas takich halucynacji syna koniecznie wezwać pogotowie i może wtedy już pójdzie bardziej gładko.
Magdalena Brabec

Dzień Dobry,
Syn musi poddać sie leczeniu odwykowemu - innej drogi nie ma. Proszę przyjąć do wiadomości, ze Pani jest bezradna i potrzebujecie pomocy terapeuty uzualeznień.
Polecam dwa ośrodki zamknięte ( są to ośrodki readaptacyjne) :
Nowy Dworek - woj lubuskie tel 68 38110 91
lub Zaczerlane ( woj. białostockie)
tel 85 6526234
Potrzebne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego.
Ośrodek dalej oddalony od domu jest zwykle lepszym rozwiązaniem - trudniej z niego wrócić a motywacja do leczenia na początku często jest bardzo zmienna.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka