Jaka jest skuteczność wszywki u osoby uzależnionej od alkoholu?

mam pytanie czy wszywki daja 100 procet pomocy osobie ktora za duzo pije

Dzień Dobry,
Esperal ( wszywka) jest wycofana z oficjalnego obiegu od kilku lat między innymi z powodu niskiej skuteczności leczenia.Jednak znam osoby, którym wszywka pomogła, Proponuję dla wzmocnienia decyzji o abstynecji grupy aa -na stronie wwww.aa.org.pl można znaleźć terminy spotkań otwartych. Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka