Zastosowanie wszywki przy alkoholiźmie

Dzień Dobry! mam na imię Anna i 40lat życia.Od roku myślę że mam problem z alk.nie pije codziennie zdarza mi się raz na dwa tygodnie a i potrafię nie pić trzy miesiące.Ponieważ od 10 lat leczę depresje więc jestem pod stałą kontrolą lekaża,brałam już antikol lecz krótko mam problemy w małżeństwie a chciałabym ratować to co z mężem przeżyliśmy przez 20lat.Myślałam o wszywce ale mój mąż twierdzi ze już tego typu ratunku się nie udziela tzn.że już się nie robi wszywek.Jestem gotowa na rozmowy z

Witam. Wszywek rzeczywiście się już nie stosuje, przynajmniej "legalnie". Wszywki nie pomagają w alkoholizmie bo to problem natury przede wszystkim psychicznej. są poradnie leczenia uzależnień, ja również się tym zajmuję.
Magdalena Brabec

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej miejscowości i podjąć leczenie.
Tzw. wszywki nie wyleczą alkoholizmu !