Zaczerwieniony penis

Witam! Ja w sprawie tego watku http://portal.abczdrowie.pl/pytania/zaczerwieniony-penis-i-kropki. Chciałbym się dowiedzieć, czy ten zaczerwieniony penis i pomarszczony, jakby suchy, czy to coś groźnego? Jutro idę do dermatologa i się trochę boję, i bym bardzo prosił o odpowiedź! Dziękuję za pomoc! ah

ponad rok temu

Trudno mi się wypowiedzieć (bo zdjęcia nie widzę), ale w sposób jednoznaczny nie da się wykluczyć zakażenia grzybicą. Co prawda brak jest świądu - który w zakażeniach  jest dość charakterystyczny.

Sugerowałabym, aby udał sie Pan do dermatologa wraz z partnerką - w razie gdyby podejrzenie grzybicy okazało się słuszne, oboje musicie być leczeni, żeby zapobiec nawrotom.

Pozdrawiam!